Při nákupu zboží nad
1600 Kč
poštovné ZDARMA!

Záclony nabízené v metráži mají danou výšku a vy si volíte šíři. Cena je zde uváděná za běžný metr bm. Záclony Vám na přání obšijeme a našijeme stužku. Záclony kusové jsou již hotové s daným rozměrem a cena je nabízena za kus. U těchto kusových záclon jsou již začištěné kraje a našitá stahovací stuha.

Záclony provázkové prodáváme jako kusové záclony nebo jako metráž, dle výrobce. U provázkových záclon si výšku zákazník dle libosti zkrátí sám. Doporučujeme provázkové záclony zavěsit pevně přímo na okno a poté je krejčovskými nůžkami zkrátit na požadovanou výšku. Zasíláme záclony na dobírku.Jak prát povlečení a prostěradla

POVLEČENÍ

Jak prát povlečení?
Nabízíme kvalitní značkové ložní soupravy od českých i zahraničních výrobců. Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, bavlny – krepu, příp. bavlny - flanelu, v nabídce máme také nežehlivý bavlněný satén - je to luxusní materiál z vysoce kvalitní česané bavlněné příze, povlečení v tomto materiálu má zipový uzávěr. Nabízíme také spoustu rozmanitých vzorů ve velikosti do postýlky. Povlečení je opatřeno buď knoflíky anebo kvalitním zipem. Povlečení je nutné prát zásadně naruby a na teplotu 40°C Žehlení povlečení při maximální teplotě žehlící plochy 200°C.

Praní: Prací symboly povlečení

PROSTĚRADLA

Praní: Prací symboly prostěradel