Při nákupu zboží nad
1600 Kč
poštovné ZDARMA!

Záclony nabízené v metráži mají danou výšku a vy si volíte šíři. Cena je zde uváděná za běžný metr bm. Záclony Vám na přání obšijeme a našijeme stužku. Záclony kusové jsou již hotové s daným rozměrem a cena je nabízena za kus. U těchto kusových záclon jsou již začištěné kraje a našitá stahovací stuha.

Záclony provázkové prodáváme jako kusové záclony nebo jako metráž, dle výrobce. U provázkových záclon si výšku zákazník dle libosti zkrátí sám. Doporučujeme provázkové záclony zavěsit pevně přímo na okno a poté je krejčovskými nůžkami zkrátit na požadovanou výšku. Zasíláme záclony na dobírku.Jak prát záclony

ZÁCLONY

V této sekci nabízíme malované záclony, záclony dětské, záclony kusové, záclony kuchyňské, případně záclony - VOÁLY. Záclony - VOÁLY jsou jemně průhledné moderní, dekorativní látky.

Jak prát a žehlit záclony?
Aby byly záclony a voály správně vyprané, doporučujeme si vždy důkladně přečíst prací symboly uvedené u výrobku nebo na dodacím listu. Záclony bílé prát vždy maximálně na teplotu 30°C a mírně odstředit. Záclony malované prát ručně a mírně odstředit. Žehlení záclon bílých i barevných při maximální teplotě žehlící plochy 150°C.

Praní: Prací symboly záclon