Při nákupu zboží nad
1600 Kč
poštovné ZDARMA!

Záclony nabízené v metráži mají danou výšku a vy si volíte šíři. Cena je zde uváděná za běžný metr bm. Záclony Vám na přání obšijeme a našijeme stužku. Záclony kusové jsou již hotové s daným rozměrem a cena je nabízena za kus. U těchto kusových záclon jsou již začištěné kraje a našitá stahovací stuha.

Záclony provázkové prodáváme jako kusové záclony nebo jako metráž, dle výrobce. U provázkových záclon si výšku zákazník dle libosti zkrátí sám. Doporučujeme provázkové záclony zavěsit pevně přímo na okno a poté je krejčovskými nůžkami zkrátit na požadovanou výšku. Zasíláme záclony na dobírku.O nás

Jsme firma, zabývající se prodejem záclon,ubrusů,povlečení a bytových doplňků. Internetovým obchodem Vám chceme ulehčit, zpříjemnit a především urychlit výběr, případně objednání našeho zboží.

Přicházíme k Vám s neustále se rozšiřující nabídkou. V poslední době jsme rozšířili sortiment také o voály a dekorační látky a ručníky.

Do budoucna chceme rozšířit dosavadní nabídku o další bytové doplňky, jako jsou koupelnové koberečky, závěsy do koupelen a přehozy přes postele.
DOPORUČUJEME PŘEČÍST OBCHOD.PODMÍNKY

Moderní, velmi elegantní souprava záclony a dvou kusů závěsů Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Velice oblíbená záclona střihových kolekcí Povlečení ubrusy kolejničky garnýže tapety bytový textil připravujeme kolekci povlečení walt disney