Při nákupu zboží nad
1600 Kč
poštovné ZDARMA!

Záclony nabízené v metráži mají danou výšku a vy si volíte šíři. Cena je zde uváděná za běžný metr bm. Záclony Vám na přání obšijeme a našijeme stužku. Záclony kusové jsou již hotové s daným rozměrem a cena je nabízena za kus. U těchto kusových záclon jsou již začištěné kraje a našitá stahovací stuha.

Záclony provázkové prodáváme jako kusové záclony nebo jako metráž, dle výrobce. U provázkových záclon si výšku zákazník dle libosti zkrátí sám. Doporučujeme provázkové záclony zavěsit pevně přímo na okno a poté je krejčovskými nůžkami zkrátit na požadovanou výšku. Zasíláme záclony na dobírku.Záclony na dobírku

Trendem dnešní doby je nákup zboží přes internetové obchody. Zákazníci si velmi oblíbili nakupovat nejen záclony na dobírku, ale také povlečení, dekorační spony, ubrusy, ručníky a nebo osušky. Koupit si záclony na dobírku je velmi snadné, rychlé a pohodlné. Prostřednictvím naší rozsáhlé nabídky na e-shopu si můžete z pohodlí domova objednat záclony na dobírku, které vám doručíme, kam si budete přát.

Záclony na dobírku

Pokud si objednáte záclony na dobírku, přijde Vám zásilka zabalená do kvalitní kartonové krabice s potiskem DANTE záclony, přelepená ochrannou páskou rovněž s potiskem DANTE záclony viz. obrázek. Dbáme na to, aby zásilka dorazila v nepoškozeném stavu, proto pro balení zásilek na dobírku používáme pouze nové kvalitní kartonové krabice.