Při nákupu zboží nad
1600 Kč
poštovné ZDARMA!
Povlečení

Od naší firmy si můžete v této sekci objednat kvalitní značkové ložní soupravy od českých i zahraničních výrobců. Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, bavlny - krepu příp. bavlny - flanelu, v nabídce máme také nežehlivý bavlněný satén - je to luxusní materiál z vysoce kvalitní česané bavlněné příze, povlečení v tomto materiálu má zipový uzávěr. Pro děti si můžete vybrat povlečení ze vzorů Disney, z českých večerníčků nebo z oblíbených filmů. Nabízíme také spoustu rozmanitých vzorů ve velikosti do postýlky. Povlečení je opatřeno buď knoflíky anebo kvalitním zipem.BOŘEK STAVITEL

Barevné povlečení s Bořkem Stavitelem
Zobrazuji 12 z celkového počtu zboží 2
cena od 609,- Kč vč. DPH
-18%

Ložní prádlo s šikovným stavitelem Bořkem Vám určitě pomůže vyřešit jakýkoliv technický problém. Povlečení Bořek Stavitel žlutý je vhodné především pro děti. Bavlněná souprava je dodávána v rozměrech 200x140 cm + 90x70 cm. Povlečení se zapíná knoflíky.

cena od 609,- Kč vč. DPH
-18%

Ložní souprava s šikovným stavitelem Bořkem Vám určitě pomůže vyřešit jakýkoliv technický problém. Ložní souprava Bořek Stavitel modrý je vhodné především pro děti. Bavlněné povlečení je dodáváno v rozměrech 200x140 cm + 90x70 cm. Povlečení se zapíná knoflíky.

Vaše dotazy na zboží a objednávky směrujte na Tel.: +420 777 111 919, E-mail: info@zaclony.cz